Zyskaj 300 zł za otwarcie konta z Santanderem

Opublikowane przez polecający w dniu

Twój obecny bank stale podnosi opłaty? Denerwuje Cię nieczytelna i nieintuicyjna aplikacja mobilna? Miałeś kiedyś sytuację w której szukałeś bankomatu swojego banku, żeby móc wypłacić pieniądze bez prowizji? A może wcale nie posiadasz konta w banku i szukasz ciekawej, a przy tym taniej oferty założenia konta? Jeśli tak, to może zainteresuje Cię nowa promocja Santander Bank Polska. 

Santander Bank Polska jest obecny na polskim rynku od 1988 roku. Najpierw jako Bank Zachodni będący jednoosobową spółką Skarbu Państwa, żeby następnie połączyć się z irlandzką grupą Allied Irish Banks, co zaowocowało powstaniem Banku Zachodniego WBK. W marcu 2011 roku hiszpańska korporacja Santander wykupiła 95,67% udziałów spółki BZ WBK, a od września 2018 roku firma przeszła rebranding na Santander Bank Polska. 

Aktualnie Santander Bank Polska oferuje promocję na otwarcie Konta Jakie Chcę. Za samo otwarcie konta bank oferuje 250 zł premii, kolejne 50 zł można zyskać polecając bank rodzinie i znajomym. 

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji? 

  • Do 28 lutego 2020 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę przez internet z tego linku: https://tiny.pl/rjlkx
  • Wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji do 31 marca 2021 r., a także podaj aktualne dane do kontaktu. 
  • Przez pierwsze 3 miesiące po otwarciu konta zasil je kwotą minimum 1000 zł oraz wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych.  
  • Zainstaluj na telefonie aplikację mobilną banku Santander i zaloguj się na niej minimum 1 raz w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta. 

A jakie warunki trzeba spełnić, żeby zyskać 50 zł za polecenie konta? 

  • Po otwarciu konta przystąp do programu poleceń. W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej w zakładce Poznaj Bank wygenerujesz swój kod polecającego.
  • Przekaż kod znajomemu lub członkowi rodziny. Wystarczy, że Twój znajomy po otwarciu konta zrobi zakupy za łączną kwotę 300 zł korzystając z Karty Dopasowanej i BLIK’a. Po spełnieniu warunków promocji oboje dostajecie 50 zł na Wasze konta. 

Ponadto można zdobyć jeszcze do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków z Konta Jakie Chcę. Bank zwraca na Twoje konto 1% wartości zapłaconych faktur za gaz, prąd, internet i telewizję, co daje do 25 zł miesięcznie. 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: https://tiny.pl/rjlkx.