Darmowa akcja o wartości do 100 €

Opublikowane przez polecający w dniu

W skrócie o Trading 212:

„Trading 212 to londyńska firma z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel udziałami, walutami, towarami i nie tylko.
Naszą aplikację mobilną pobrano ponad 14 000 000 razy, co czyni ją jedną z najpopularniejszych aplikacji tradingowych na świecie.
Od 2016 roku zajmujemy 1. miejsce wśród aplikacji tradingowych w Wielkiej Brytanii, a w 2017 roku osiągnęliśmy 1. pozycję w Niemczech.
Nasza firma jest licencjonowana i nadzorowana przez Urząd ds. Postępowania Finansowego (FCA).”

Link do aplikacji mobilnej: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avuscapital.trading212&hl=pl

Aktualnie Trading 212 przeprowadza promocję dla nowych klientów, w której można zdobyć zupełnie za darmo jedną losowo wybraną akcję o wartości nawet do 100 €.

Otrzymaną akcję można sprzedać już po 3 dniach od jej otrzymania, a wypłacić wartość tej akcji można już po 30 dniach. Po spieniężeniu akcji można od razu zakończyć przygodę z aplikacją, zaś chętni i odważni mogą dalej próbować swoich sił w inwestycjach (pamiętać należy tylko o tym, by zalogować się do aplikacji co najmniej raz na trzy miesiące, aby spełnić warunek aktywnego konta i uniknąć utraty akcji – w przypadku wypłaty akcji i zerowego bilansu na koncie nie trzeba spełniać tego warunku).

Promocja dotyczy tylko kont Invest i nie ma zastosowania do kont CFD.

Dla zainteresowanych: na oficjalnym kanale Trading 212 [link: https://www.youtube.com/user/Trading212/videos] możecie znaleźć wiele porad na temat inwestowania.

Przejdźmy więc do meritum, co zrobić żeby otrzymać darmową akcję?

  1. Rejestrujemy konto Trading 212 Invest z linku polecającego (UWAGA! Zarejestrowanie konta tylko z tego linku uprawnia do skorzystania z oferty promocyjnej).
    Link promocyjny: https://www.trading212.com/invite/FMADhyOx

  2. Potwierdzamy swoją tożsamość poprzez wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego/prawa jazdy oraz dołączenie kopii pierwszej strony wyciągu z konta bankowego lub rachunku za media w celu potwierdzenia miejsca zamieszkania.

  3. Po pozytywnej weryfikacji wpłacamy depozyt (minimalna wartość to 1 EUR lub 5 PLN w zależności jaką walutę wybraliśmy podczas zakładania konta). Wpłatę możemy zrealizować za pośrednictwem przelewu, karty lub BLIKiem. Dostępnych jest również wiele innych opcji wpłaty.

  4. Akcja zostanie dopisana do naszego konta w ciągu 24 godzin, zazwyczaj jest już na koncie w ciągu godziny od zaksięgowania wpłaty.

Ja otrzymałem akcję Ocado Group o wartości 15 €, znajomy otrzymał akcję AMD o wartości 45 €, a więc tak jak widać jest to przyznawane losowo, niezależnie od wartości wpłaty pierwszego depozytu, więc nie wykosztowujcie się na pierwszą wpłatę, gdyż nie ma to żadnego znaczenia na przyznaną akcję, wszystko zależy od szczęścia.

Pamiętajcie również, że tego typu akcje promocyjne zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością i często przewyższają oczekiwania firm, które je tworzą, co w efekcie przyczynia się do wcześniejszego zakończenia promocji, wprowadzenia ograniczeń lub specjalnych warunków, które dodatkowo należy spełnić, aby zdobyć bonus, dlatego też jeżeli zamierzacie skorzystać z takiej promocji to nie czekajcie z tym do ostatniej chwili.

A więc życzę wszystkim powodzenia i jak największych akcji!

Oczywiście po skorzystaniu z promocji i zdobyciu swojej darmowej akcji możecie dalej polecać tę promocję swoim bliskim i znajomym poprzez Wasz specjalny link dostępny w aplikacji, dzięki czemu za dalsze polecanie, nie tylko nowi poleceni, ale również Wy jako polecający również otrzymacie kolejne darmowe akcje za polecenia. Powodzenia!

Warunki programu partnerskiego Trading212

FAQ programu partnerskiego

Na koniec jeszcze parę zrzutów ekranu z aplikacji mobilnej oraz przyznanych akcji.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *