Bonus 100 zł z Twisto

Opublikowane przez polecający w dniu

Od niedawna ponownie dostępna jest promocja w Twisto, w której to możemy zgarnąć 100 zł za założenie nowego konta. Promocja ta była dostępna tylko na początku, kiedy to Twisto dopiero wchodziło na polski rynek i została szybko obniżona do bonusu 50 zł, a następnie 30 zł. Teraz znów mamy możliwość skorzystania z największego dostępnego dotychczas bonusu w kwocie 100 zł.

Co to jest Twisto?

Twisto to firma pośrednicząca w płatnościach on-line oraz w płatnościach bezgotówkowych bezpłatną kartą wydaną do darmowego konta, w którym mamy odgórnie ustalony limit wydatków, dzięki czemu możemy nie tylko łatwo zapłacić za swoje zakupy, ale również odroczyć termin płatności aż do 45 dni bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy, że:

  • założysz konto z tego linku: https://tiny.pl/r5s38
  • otrzymasz indywidualny limit wydatków
  • dokonasz 3 transakcji kartą wydaną do konta

Po spełnieniu powyższych warunków zostanie Ci przypisanych 100 pkt do Twojego konta, które umożliwią Ci opłacenie Twoich zakupów o równowartości 100 zł.

Dodatkowo Twisto oferuje dobrze rozbudowany system cashback’u oraz funkcji dzielenia płatności np. ze znajomymi lub rodziną, z którego również można skorzystać w ramach bezpłatnego konta.

Pamiętajcie również, że tego typu akcje promocyjne zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością i często przewyższają oczekiwania firm, które je tworzą, co w efekcie przyczynia się do wcześniejszego zakończenia promocji, wprowadzenia ograniczeń lub specjalnych warunków, które dodatkowo należy spełnić, aby zdobyć bonus, dlatego też jeżeli zamierzacie skorzystać z takiej promocji to nie czekajcie z tym do ostatniej chwili.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *